Çankaya Arçelik Klima Servisi

 ÇANKAYA ARÇELİK KLİMA SERVİSİ

KLİMA BAKIM MONTAJ ONARIM SERVİSİ

418-44-00Klimalar da bilindik marka olan Arçelik piyasa koşullarında bilindik marka olarak ön plana çıkmaktadır. Her ne kadar dayanaklı olursa olsun teknolojik makinalar zaman geçtikte arızalanmalar meydana gelmekte, bozulmalar ile karşılaşılmaktadır. Bu tür aksiliklerin meydana gelmesi sonucunda klima servisine ihtiyaç duyarız siz değerli müşterilerimiz eğer Çankaya da ikamet ediyorsanız “Çankaya Arçelik Klima Servisi” olarak yerinde ve zamanında hizmet vermekteyiz.  Klimalarınızın bozulmasına gerek kalmadan daha önceden bakımlarını da yaptırabilirsiniz. Her yıl yapılması gereken klimalarımızı periyodik cetvellere göre Klima Bakımı yaptırırsak çok fazla bozulmalar meydana gelmeyecektir.

Çankaya Arçelik Klima Servisi – Arızaların Giderilmesi

Değerli müşterilerimiz bizler Çankaya Arçelik Klima Servisi olarak klimalarınızda ki sorunların giderilmesi için ilk olarak bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizimle iletişime geçtik sonra alanın uzman klima ustalarımız sizlerden klima sorunu hakkında bilgi alacaktır genel olarak klimalar da gaz dolumu gibi sorunlar meydana gelmektedir sizlerden bilgileri aldıktan sonra bulunduğunuz adrese uzman ekiplerimiz gelir ve klimanızın bakımını gidermek için çalışmalara başlarlar. Klimanızda ki genel sorunları sizlerle paylaştıktan sonra değiştirilecek bir malzeme varsa sizlere ücretini paylaşırlar sizlerin ön görmesi durumunda malzeme değişikliği ve bakımları yerinde yapılarak işlemi sonlandırırlar.

Çankaya Arçelik Klima Servisi
Çankaya Arçelik Klima Servisi

Çankaya Arçelik Klima Servisi / Klima Taşıma İşlemi

Bazı nedenlerden dolayı yerimizden başka bir yere gitmek isteyebiliriz bu gibi durumlarda klimalarımızın da taşınması gerekmektedir. Hemen bizi arayarak klimanızı taşıma işlemin de bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir