Etlik Arçelik Klima Servisi

ETLİK ARÇELİK KLİMA SERVİSİ

TAMİR BAKIM VE MONTAJ SERVİSİ

14Yaz ve kış aylarında sık sık kullandığımız klimalardan enerji tasarrufu ve daha fazla performans sağlaması için gerekli periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Firmamız Etlik Arçelik Klima servisi olarak 7 / 24 saat olarak hizmet vererek klimaların bakımlarını sorunsuz olarak yapmaktadır. Sizde klimalarınızın bakımlarını 7 / 24 hizmet kalitesi ile hızlı ve kaliteli bakım yaptırmak için bizimle iletişime geçiniz. Hizmetlerimiz yerinde olmakla birlikte garanti vermekteyiz. Bünyemizde çalışma arkadaşlarımız alanında uzman kişiler oldukları için hizmetlerimizi sorunsuz olarak yerine getirme işlemleri yapmaktayız.

Etlik Arçelik Klima Servisi / İletişim

Etlik Arçelik Klima Servisi olarak bizimle bizimle iletişime geçmek oldukça kolaydır. Web sitemizde bulunan iletişim sayfasından numaralarımızdan birini arayarak iletişime geçebilirsiniz. İletişim sırasında müşteri temsilcimiz sizlerin klimalarınızda ki sorunlar için sizden bilgi alacaktır bu bilgi ile sizlere gerekli olan ücretlendirmeleri söyleyecektir. Şayet sizlerin de uygun görmeniz durumunda çalışma arkadaşlarımız evinizi, işyerinizi ziyaret ederek klimanızın bakımları yapacaklardır. Klimanızın bakımları sırasında değiştirilmesi gereken herhangi bir herhangi bir işlem var ise sizlere bunları detaylı olarak söyleyecektir arkadaşlarımız.

Etlik Arçelik Klima Servisi / Klima Taşıma / Klima Montajlama

Gerek duyduğunuz anda bizimle iletişime geçerek kullanmış olduğunuz klimaların yerinde söküp başka bir yere gidip montajlamasını yapabiliriz. Klima taşıma işlemleri itina ile yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir