Kızılay Arçelik Klima Servisi

 

KIZILAY ARÇELİK KLİMA SERVİSİ

BAKIM MONTAJ VE TAMİR SERVİSİ

 

418-44-00Klimalarınızda ki sorunları baktırmak için doğru adrestesiniz. “Kızılay Arçelik Klima Servisi” olarak klimalar da meydana gelen sorunları uzman ekibimiz ile tam destek sağlayarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi elimizden geldiğince uygun fiyat anlayışı ile devam ettirmekteyiz ve klimaların bakım onarımlarını yerinde yapmaktayız. Klima tamirinde dikkat ettiğimiz noktalardan biri garanti vermekteyiz. Garantilerimizi söz verdiğimiz gibi yerinde ve zamanında yapmaktayız. Klima bakımlarını yaparken tüm iç ve dış tesisatlar bakarak kontrollerini bakarak yapmaktayız. Kızılay Arçelik Klima Servisi olarak öncü firmalardan birisi olarak tüm çalışma arkadaşlarımızın sertifikasyon işlemleri tam olmakla birlikte alanlarında oldukça uzman kişiler vardır. Alanımızda tecrübeli takım arkadaşlarımız olduğu için sizlere asla klima bozulmalarında sorun çıkarmamaktadırlar.

Kızılay Arçelik Klima Servisi / Bakım ve Onarım

Kızılay Arçelik Klima Servisi Bakım ve Onarım işlemlerini yapabilmemiz için bizimle ilk önce iletişime geçiniz firmamızla iletişime geçtiğiniz taktirde sizlerin klimalarınızda nasıl bir sorun var ise ön bilgi almamız gerekmektedir. Ön bilgilerimiz ile sizlere aşağı yukarı bir fiyat söyleyebilmekteyiz. Yetkili arkadaşlarımız sizlerin bulunduğunuz bölgeye geldiklerinde klimalarınızı detaylı olarak inceleme yapmaktadırlar. Eğer herhangi gibi büyük bir sorun var ise sizlere detaylı bilgi vermekteyiz.

Kızılay Arçelik Klima Servisi / Taşıma / Montajlama

Ekibimiz sizlere sorunsuz olarak hizmet verebilmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır ve sizlere her zaman sorunsuz hizmet sunmaktadır. Klimanızı taşıma ve montajlama işlemlerini ekibimiz yerinde ve zamanında yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir