Adres:

Çankaya Ankara

Adres

Hakkımızda

Ana Sayfa    /    Kurumsal
18 Jun

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

  Kaliteli Servisi Ağı Arçelik’de

Bu alandaki kendi teknoloji gelişimini üretime ve kaliteli servis ağına yansıtmış bir firma her şekilde göreve hazır bekliyor. Ankara Arçelik klima Servisi 24 saat boyunca nöbetçi olarak tuttuğu ve hazır beklettiği personel ile birlikte sorunlarınızı her zaman çözecek kapasiteye ve kabiliyete sahiptir.

İnternet ve online avantajları kullanarak sınırsız aynı zamanda sorunsuz hizmetlerden hemen yararlanmaya çalışabilirsiniz. Uzman ve deneyimli personel son derece nazik yaklaşımla birlikte sizinle iletişim kuracak ve sorunları çözmek için gereken adımı atacaktır. Nezaket önemli olmakla beraber teknik bilginin yine burada belirleyici olduğunu hatırlayalım.

Kullanım açısından basit, uzun ömürlü, kaliteli ve düşük enerji sarfiyatı yapan klimaların başında da Arçelik gelmektedir..  Arçelik marka klimalar bu özelliklerin yanı sıra fiyat açısından rekabetçidir. Aynı zamanda satış sonrası güçlü bir teknik destek ve yedek parça imkanı sağlamaktadır.

Ankara Arçelik Klima Servisi son derece hızlı ve güvenilir hizmet sunarken garanti kapsamında olmayan klimalar için de avantajlı fiyatlarla teknik destek olanağı sağlamaktadır. Klimaların uzun ömürlü kullanılabilmesi için bakımlarının zamanında yapılması son derece önemlidir.

Hassas İşcilik Kesin Sonuç İçin Doğru Yerdesiniz

Ankara Arçelik Klima Servisi olarak klimalarınızda oluşabilecek her türlü arıza için klima onarım hizmeti de sunmaktayız. Klima onarımı oldukça hassas bir iş olup uzman kişilerce yapılmalıdır.

Klimanızda meydana gelebilecek sorunlarda kesin çözüm için Ankara Arçelik Klima Servisi bünyesindeki ekibimize danışabilirsiniz. Diğer parçalara ve klimanın işleyişine zarar vermeden yalnızca problemin giderilmesi klima bakım ve onarım alanında ileri bir uzmanlık alanıdır.

Klima Arızasının giderilmesi konusunda Ankara Arçelik Klima Servisi nin yapmış olduğu gibi garantili çözümün yanı sıra hız da son derece önemlidir. Binanın, dairenin ya da herhangi bir alanın ısıtılması ve soğutulması konusunda yaşanabilecek uzun süreli bir çözümsüzlük bireylerin sağlığının ve konforunun bozulmasına yol açabileceği gibi işyerlerinde de müşteriler üzerinde benzer bir etki göstererek müşteri sayısının azalmasına neden olabilir.

Montaj Ve Demontaj İşlemleriniz İçin Özel Ekip

Klimaların bir diğer önemli konusu da montaj ve demontajdır. Bunu da En iyi olarak bize yani Ankara Arçelik Klima Servisi ne yaptırabilirsiniz.Klimanın kurulması, sökülmesi ve taşınması durumunda montaj demontaj işlemlerinin düzgün bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Ankara Arçelik Klima Servisi bünyesindeki uzman ekibimiz klimalarınızın montaj ve demontaj işlemlerinde de müşterilerine destek vermektedir. Ağırlıklı olarak klima taşıma işlemleri sırasında bu işlemlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Klimanın zarar verilmeden sökülmesi (demonte edilmesi) ve uzman görüşü ile yeni alana taşınacak klima, uzman görüşüyle seçilecek uygun alana dikkatle monte edilmeli (takılmalıdır). Gaz dolumu klimaların en sık ihtiyaç duydukları işlemlerden biridir.Ankara Arçelik Klima Servisi bu işlemi başarı ile yapmaktadır.

Ankara Arçelik Klima Servisi sizlere güler yüzlü ve deneyimli ekibi ile kaliteli, garantili ve sonuç odaklı hizmet sunan şehrin en tecrübeli firmasıdır. Klimalar konusunda çıkardığı modeller ile kalitesini ispat etmiş olan Arçelik markası, hemen her ortama uygun klima çeşitleri ile büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Bahar ve yaz aylarının yaklaşması ile birlikte klimalar daha yoğun kullanılır hale gelmiştir. Bu sebeple klimaların yıllık bakımları aksatılmadan yapılmalıdır. Klimalar modeli ne olursa olsun elektronik pek çok parçaya sahip cihazlardır. Bu elektronik parçalarda meydana gelebilecek en ufak bir teklemede tüm sistem etkilenecektir.

Ankara sakinlerinin herhangi bir şekilde mağdur olmaması için yıllardır gece gündüz ekipleri ile hizmet veren firmamız İso 9001 belgelidir. TSE standardında hizmet sunmakla beraber ihtiyacınız dahilinde Arçelik orijinal yedek parça temini sağlıyor ve cihazınızdaki sorunu garantili bir şekilde ortanda kaldırıyoruz.

Telefonla destek, online destek gibi imkânlar da sunan firmamız ayrıca donanımlı gezici servis araçları ile teknisyenlerini anında göndermekte, sizleri bekletmeden işlemleri tamamlamaktadır. Ankara Arçelik Klima Servisi Ankara için tek numaramızdan klimanız için gereken bakımı dilediğiniz an talep edebilirsiniz.

Klimalar konusunda pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Bu arızaların bir kısmı ufak ve çabuk onarılabilen bazıları daha kapsamlı bakım gerektirebiliyor. Önemli olan klimanıza uzman desteği ile doğru bir bakımın yapılması ve kesin sonuç alınmasıdır.

Klima Kapasitör Arızalarınızı da Çözüyoruz

Klimaların bazı parçaları özellikle çok önemlidir. Mesela kapasitör dediğimiz parça, klima için yeterli gücü toplayarak motora gönderen parça olduğundan bir tekleme durumunda büyük sorunlara kapı açabilir. Kapasitörün dolma ve boşalma hızı oldukça yüksektir.

Bu parçaya kondansatör de denilmektedir. Klimaya gerekli olan enerji motora iletilemiyorsa genellikle kondansatörde bir arıza olduğu düşünülür. Gerekli bakım ve onarım Ankara Arçelik Klima Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılacaktır.

Klimanın kapasitörü uzun süre cihazın çalıştırılmaması ile birlikte görebildiğimiz bir sorundur. Klimanızı sadece belirli dönemlerde çalıştırıyor iseniz bu arıza görülebilir. Klimanızı kullanmayacaksanız bile en azından arada bir çalıştırmalı ve temizliğini ihmal etmemelisiniz.

Kapasitör bakım ve onarımı Ankara Arçelik Klima Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılmakla beraber gerekli olduğu takdirde yedek parça değişimi ile cihazınızdaki sorun ortadan kaldırılmaktadır.

Klimalar konusunda kapasitör arızası gibi daha pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Klimanın sigorta attırması, su sızdırması, fan motoru arızası, koku yayması, gürültülü çalışması, dış ya da iç ünitenin devreye girmemesi ve benzeri pek çok sorunla karşılaşabiliyoruz.

Ankara Arçelik Klima Servisi olarak Ankara il ve ilçelerinde, nerede olursanız olun anında gezici servis araçlarımız ile geliyor ve Arçelik klimanızdaki sorun her ne ise garantili bir şekilde onarımını gerçekleştiriyoruz.

Sayfamızı Paylaşın